Fungovanie Oxyprogramu

Cieľ Oxyprogramu: založenie plantáží Oxytree, ktoré vytvárajú hodnotu na celom svete.

Naši klienti sa uzavretím zmluvy o predaji produktov a služieb stanú majiteľmi dreva vyťaženého v plantáži.

V rámci Oxyprogramu zabezpečujeme výsadbu, údržbu a ťažbu stromov Oxytree pomocou našich kvalifikovaných odborníkov. Naši klienti sú oprávnení odviezť vyťažené drevo, avšak v prípade potreby naša spoločnosť ponúka aj možnosť výkupu za garantované ceny.

Komu odporúčame Oxyprogram?

  • Tým, ktorým záleží na bezpečnej návratnosti, keďže trhová cena dreva sa neustále zvyšuje.
  • Pre tých, ktorí nemajú záhradu alebo pozemky, kde môžu vlastnoručne vysadiť stromy.
  • Pre tých, ktorí sú časovo obmedzení a nemajú čas na to, aby sa zaoberali starostlivosťou o plantáž.
  • Pre tých rodičov, ktorí by chceli zaistiť pre svoje deti čistú budúcnosť a finančné zabezpečenie v jednom.
  • Pre tých, ktorí predbežne uvažujú o zaistení si pokojného a pohodlného dôchodku.
  • Tým, ktorí chcú zachrániť naše pôvodné lesy pred priemyselnou ťažbou dreva.

Plantáže Oxyprogramu

Počet plantáží Oxytree vytvorených v rámci Oxyprogramu a zelenejúce sa plochy od Oxytree neustále narastá. Pozri si video predstavujúce plantáže a spoznaj spôsob vytvorenia a členov profesionálneho tímu starajúcich sa o starostlivosť.

Septembrová prechádzka plantážou Oxytree (Csemő-HU)
Naši pracovníci pravidelne navštevujú Oxyprogram plantáže vysadené s Oxytree. Na septembrovej prechádzke plantážou sme sa pýtali o sadeniciach nášho drevárskeho inžiniera Bittera Norberta. Vo videu je vidno, aké rozdiely nastávajú v prípade týždňového rozdielu sadenia. Pre zapnutie slovenských titulkov kliknite, prosím, na tlačidlo Subtitle/CC.
Oxytree výsadba – Ócsa 2015, HU
V lete roku 2015 sme vysadili 17 hektárovú plantáž vedľa Ócsi. Pri vytvorení plantáže boli napomoci nebeskí a účastníci Oxyprogramu. O technických podrobnostiach sadenia sme pripravili aj malé video, v ktorom sa dozvieš informácie, ktoré inde nenájdeš! Pre zapnutie slovenských titulkov kliknite, prosím, na tlačidlo Subtitle/CC.
Sadenie Oxytree - Újvárfalva, HU - 2015
Vďaka Oxyprogramu sme v lete 2015 v Maďarsku založili úžasnú plantáž Oxytree. Na 10-hektárovom poli sme vysadili viac ako 5 000 sadeníc Oxytree. V tomto videu môžete sledovať hlavné kroky tvorby plantáže a okrem toho sa dozviete dve tajomstvá o tom ako perfektne rastie Oxytree!
Hlásenie Oxytree – leto 2015
Sme hrdý na to, že rok 2015 je začiatkom úspešnej série v dejinách Oxytree a Oxyprogramu. Cieľ, vysadenie 215 000 Oxytree stromčekov, vytýčený pre tento rok vďaka nášmu tímu a odborníkov napreduje podľa plánov. Pozri si toto video a dozviete sa z prvej ruky, o akých výsledkoch informuje vedúca projektu sadenia Oxytree, Czenthe Sarolta v júni 2015!